opening - همکاری در فروش

آیا به اینکه هر روز به سراسر ایران کالا بفروشی فکر کردی ؟!

همین حالا رایگان ثبت نام کنید تا کالای شما در صفحه اول فروشگاه نمایش داده شود

(محصولات تخصصی در زمینه طراحی و دوخت)

مراحل فروش محصولات در بزاز24

vonder bazaz24 - همکاری در فروش

c 22 - همکاری در فروش
vonder 2 bazaz24 - همکاری در فروش

 

این روزها ساختار بازارهای خرید و فروش در سراسر دنیا در حال تحول و تغییر هستند. کانالهای اطلاع رسانی، بازاریابی و فروش کالاها و خدمات به سمت مجازی شدن پیش می روند و رونق کسب و کارهایی که در شبکه های اجتماعی و اینترنت فعالیت صحیح دارند روز به روز بیشتر و بیشتر میشود. علاقه و اعتماد به خرید آنلاین در کشور ما نیز بین افراد مختلف جامعه با سن و سال و سلیقه های مختلف مشاهده میشود.

از طرفی بازار سنتی پارچه و  پوشاک ایرانی هم اکنون و در سال های اخیر در شرایط رکود و نابسامانی به سر می برد و بهبود این وضعیت

bazaz24 foter - همکاری در فروش

نیازمند خلاقیت و نوآوری در مدل کسب و کاری جاری می باشد. اجرای بهینه مدل کسب و کار اینترنتی نیازمند کنار هم قرار دادن تخصص‌ها و قابلیت های مکمل است. فناوری اطلاعات و ارتباطات، دانش و تخصص مربوط به مدیریت مشتریان و زنجیره تامین، امور حقوقی و قانونی مربوط به محیط کسب و کار و دانش تخصصی حضور در شبکه های اجتماعی باید در کنار هم قرار گیرند تا شبکه فروش

محکم و قابل اعتمادی به وجود آورند.

فروشگاه اینترنتی بزاز24 با تعریفی نو از تجارت در بازار پارچه و طراحی لباس ، آغازگر نسل جدید از خدمات خرید و فروش پارچه و منسوجات

در ایران می باشد و در حال حاضر بزرگترین فروشگاه آنلاین واقعی و تخصصی در زمینه پارچه و ملزومات تولید پوشاک در ایران می باشد که امکان خرید و پرداخت آنلاین را با داشتن صلاحیت ها و مجوز های کسب و کار های اینترنتی برای خریداران سراسر ایران فراهم آورده است .

در این بین به دلیل تنوع بسیار بالا و گستردگی محصولات در این حوزه و نیاز مشتریان با سلایق گوناگون به این محصولات ، بزاز 24 این فرصت را فراهم کرده تا فروشندگان و تامین کنندگان دسته اول  این محصولات بتوانند کالاهای خود را به شکل آنلاین در این فروشگاه عرضه کنند. تا همه ایرانیان در سراسر کشور با هر نیاز و سلیقه ای بتوانند به‌راحتی و بدون واسطه کالا های مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه کنند.

 

مزایای فروش در بزاز24 

  • استفاده رایگان از تمامی امکانات سایت و تلبیغات و بازاریابی رایگان برای محصولات :  فروشنده گان هیچ مبلغی بابت ثبت نام و استفاده از امکانات سایت پرداخت نمی کنند و در هیچ کدام از هزینه های تبلیغات و بازاریابی ها از قبیل محتوا سازی ، تبلیغات شهری و تلویزیونی و …. شریک نخواهند بود و فقط بعد از بفروش رساندن محصول درصدی از مبلغ فروش را جهت حق کمسیون پرداخت خواهد شد (10الی15 درصد) .
  • عدم محدودیت جغرافیایی :  اینترنت ،حوزه فعالیت یک کسب و کار را به بیش از ۳۵۰ شهر در ایران گسترش می دهد .بدون اینکه هزینه اضافه ای را جهت تامین مکان بر کسب و کارتان تحمیل کند. در روشهای سنتی اگر بخواهید این گستردگی را ایجاد نمایید ،باید برای ارائه کالاهای خود به مشتریان در هر شهری یک پایگاه بنا کنید.
  • عدم محدودیت زمانی : اینترنت همیشه باز است بنابراین کسب و کارتان ۲۴ ساعت در روز ۷روز در هفته و ۳۶۵ روز در سال می تواند فعال باشد. در روشهای سنتی شما در زمان های محدود می تواند خدمات و کالای خود را عرضه نمایید.
  • کاهش قیمت ارائه محصول به مشتری: در کسب و کار های اینترنتی به دلیل حذف واسطه های غیر ضروری و کمتر بودن هزینه های تاسیس و نگهداری ، دست شما در قیمت گذاری بسیار باز تر از روش های رایج دیگر است.
  • ارایه ایده نمونه دوخت و الگو : با همکاری چند تن از بهترین طراحان لباس و مزون ها جهت ارایه ایده های دوخت و الگو و آموزش های لازم برای تولید پوشاک با کالا های موجود در سایت، که در اختیار مشتریان قرار میگیرد تا رضایت مندی مشتریان را از خرید از بزاز 24 را بالا نگه داریم .
  • بازاریابی گسترده و تبلیغات هدفمند :  اجرای طرح های بازاریابی و تبلیغاتی هدفمند و پر بازده در سایت ها و شبکه های اجتماعی پر بازدید ، بیلبورد ها و مکان های شهری و … برای هر چه بهتر معرفی کردن محصولات فروشندگان سایت در سراسر کشور به مشتریان .
  • نداشتن ریخت و پاش محصولات توسط مشتریان بی هدف: در طول روز بسیاری از مراجعه کننده گان فروشگاه صرفا جهت مشاهده محصولات از فروشنده میخواهند پارچه ها محصولاتی را باز و بسته کنند و در نهایت خریدی صورت نمی گیرد و ثمره ای جز انجام کار بیهوده ندارد . اما فروش در بزاز 24 فقط با یک بار ارائه توضیحات و مشخصات محصول هم راحتی خریداران جهت مشاهده همه محصولات فروشگاه و انتخاب دلخواه و هم راحتی فروشندگان را از بابت عدم انجام کارهای فیزیکی و روانی بیهوده بدنبال خواهد داشت.

فرصت ها همیشگی نیستند !

(((( پذیرش فروشندگان فقط به تعداد محدود خواهد بود ))))

vonder2 bazaz24 - همکاری در فروشاگر سوالی در این باره دارید با ما تماس بگیرید  :    46853034(021)  09125502887